• header_fachkraft_lagerlogistik

  Řidič vysokozdvižného vozíku (ž/m)

  Chcete jenom dělat nebo si i vydělat? Vydělejte si u nás.

  Více
 • newmultipicture_1280x400

  Volná místa

  Hledáte novou výzvu nebo příležitost? Podívejte se na naše volná místa.

  Nabídka volných míst
 • KAUFL_Kolaz_TVC_Modletice_1280x400_v01

  Poznejte náš masozávod - hledáme řezníky bez praxe

  Chcete změnu a dobře si vydělat? Nabízíme nástupní mzdu 31 000 Kč.

  Více

Nastartujte svoji kariéru v našem masozávodu

Zodpovídáme za bezproblémový chod našich prodejen, za kvalitu, dostupnost a čerstvost zboží, za vstřícnou a kompetentní obsluhu a odbavení na pokladnách.

Od příjmu zboží do skladů až po jeho dodání na prodejny - nebojíme se fyzické práce, ale zároveň máme smysl pro přesnost.

V oblasti Nákupu obstaráváme veškerý sortiment pro prodejny Kaufland. Sestavujeme nabídku zboží, tvorbu cen, pravidelně monitorujeme trh. V Technickém nákupu zabezpečujeme spotřební materiál, služby, energie, techniku a jiné pro všechna oddělení naší společnosti.

Jsme zodpovědní za výrobu našich masných produktů a uzenin, a to od použitých surovin až po finální produkt. Naším cílem je, aby se naše denně čerstvě vyrobené produkty dostaly v co nejkratším čase a v optimálním množství do našich prodejen.

Komunikujeme - online, osobně, ale také na billboardech nebo pomocí prospektů Kaufland. Spravujeme naše internetové stránky, profil na facebooku, youtube. V oddělení Firemní komunikace zodpovídáme za správný přenos informací interně i externě a za všechny firemní CSR aktivity.

V oblasti Správa realizujeme všechny provozně-ekonomické činnosti. Pod Správu spadá oddělení Účetnictví, Conntroling, Finance, Právní oddělení a Revize.

V Personální oblasti máme na starosti vše, co se týká pracovního poměru. Jsme první, s kým příjde potenciální uchazeč o zaměstnání do styku. Staráme se o naše zaměstnance, budujeme značku zaměstnavatele, zúčtujeme mzdy a zajišťujeme interní vzdělávání.

Naším hlavním úkolem v oddělení Informačních systémů je zajištění plynulého chodu systémů a hardwaru v celé společnosti. Zajišťujeme také implementaci a správu nových technologií a procesů.

Stavíme, modernizujeme, udržujeme a vyhledáváme vhodné lokality pro všechny naše prodejny po celé České republice.