Arbeitsfelder

Jedna firma. Stovky příležitostí.

Každá z oblastí zaměstnává nejen řadové zaměstnance, ale i specialisty z různých oborů. Každá oblast zajišťuje řetězec činností nutný k tomu, aby si zákazník v naší prodejně mohl koupit své oblíbené zboží.

Zaměstnáváme prodavače, skladníky, řezníky, manažery prodejen, distributory, inspektory, techniky, koordinátory, grafiky, účetní, fakturantky, personalisty, nákupčí, kontrolory, revizory, pracovníky technické podpory, pracovníky zákaznické podpory, marketéry, právníky, architekty a mnoho dalších pozic. Máme zájem jak o zkušené odborníky, tak o absolventy v oboru.

Zodpovídáme za bezproblémový chod našich prodejen, za kvalitu, dostupnost a čerstvost zboží, za vstřícnou a kompetentní obsluhu a odbavení na pokladnách.

Od příjmu zboží do skladů až po jeho dodání na prodejny - nebojíme se fyzické práce, ale zároveň máme smysl pro přesnost.

Jsme zodpovědní za výrobu našich masných produktů a uzenin, a to od použitých surovin až po finální produkt. Naším cílem je, aby se naše denně čerstvě vyrobené produkty dostaly v co nejkratším čase a v optimálním množství do našich prodejen.

V oblasti Nákupu obstaráváme veškerý sortiment pro prodejny Kaufland. Sestavujeme nabídku zboží, tvorbu cen, pravidelně monitorujeme trh. V Technickém nákupu zabezpečujeme spotřební materiál, služby, energie, techniku a jiné pro všechna oddělení naší společnosti.

Komunikujeme - online, osobně, ale také na billboardech nebo pomocí prospektů Kaufland. Spravujeme naše internetové stránky, profil na facebooku, youtube. V oddělení Firemní komunikace zodpovídáme za správný přenos informací interně i externě a za všechny firemní CSR aktivity.

V oblasti Správa realizujeme všechny provozně-ekonomické činnosti. Pod Správu spadá oddělení Účetnictví, Conntroling, Finance, Právní oddělení a Revize.

Stavíme, modernizujeme, udržujeme a vyhledáváme vhodné lokality pro všechny naše prodejny po celé České republice.

V Personální oblasti máme na starosti vše, co se týká pracovního poměru. Jsme první, s kým příjde potenciální uchazeč o zaměstnání do styku. Staráme se o naše zaměstnance, budujeme značku zaměstnavatele, zúčtujeme mzdy a zajišťujeme interní vzdělávání.

Naším hlavním úkolem v oddělení Informačních systémů je zajištění plynulého chodu systémů a hardwaru v celé společnosti. Zajišťujeme také implementaci a správu nových technologií a procesů.