Logistik

Umíme za to vzít!

Logistika, centrální sklad, distribuční či logistické centrum. To jsou synonyma pro oblast, ve které se vše točí kolem včasného a kompletního zásobování našich prodejen. K tomu nám pomáhají nejen nejmodernější technologie, rozvinutá automatizovaná zařízení a efektivní procesy, ale především silný tým kolegů, který za to umí vzít.

Nebojíme se fyzické práce, ale zároveň máme smysl pro přesnost. Při příjmu zboží pečlivě kontrolujeme přijaté zboží z hlediska množství a předepsané kvality. Dokumentujeme odchylky a dodávky zboží evidujeme pomocí moderních systémů. Při výdeji zboží (vyskladnění) a vystavování dodacích listů a dokladů dopravcům důkladně kontrolujeme správné sestavení dodávek zboží.

 

Skladník

Na pozici skladníka vyskladňujete zboží na filiálky dle systémové předlohy, přemisťujete prázdné palety a druhotné suroviny na připravená sběrná místa a zastupujete odpovídající pracovní pozice v rámci distribučního centra. My Vám zajistíme zácvik a oprávnění pro obsluhu manipulační techniky s vlastním pohonem.

V centrálních skladech obsazujeme i další pozice jako technik, zavažeč, řidič vysokozdvižného vozíku, kontrolor příjmu zboží, výpočetní technik, pracovník bezpečnosti, referent nákupu, pracovník koordinace zásob zboží, vedoucí směny jednotlivých úseků skladu a další.

     

Jeden sklad, jeden tým, množství pozic a tisíce produktů

V našich logistických centrech skladujeme více než 20 000 různých produktů a každý den je do našich prodejen dodáno přes 8 000 palet. Provozujeme konvenční sklady ovoce a zeleniny, sklady mraženého, čerstvého i suchého zboží. Každé z našich dvou logistických center disponuje celkovou plochou daleko přesahující 70 000 m². Přepravní oddělení denně koordinují více než 250 tras.