Produktion

Jsme zruční a rychlí!

Jsme zodpovědní za výrobu našich masných produktů a uzenin, a to od použitých surovin až po finální produkt. Naším cílem je, aby se naše denně čerstvě vyrobené produkty dostaly v co nejkratším čase a v optimálním množství do našich prodejen. Naše masné a uzenářské speciality vyrábíme pomocí nejmodernější techniky a při dodržení nejpřísnějších hygienických standardů.

 

Řezník

Na pozici Řezníka zpracováváte denně vepřové a hovězí půlky, bouráte maso, vykošťujete a opracováváte jednotlivé části. Potřebujete k tomu pevnou ruku a dostatečnou dávku zručnosti.

My Vám v našem moderním provozu opatříme veškeré nutné vybavení: ostré nože, sekáčky, řeznické pilky atd. Důsledně dbáme na Vaši bezpečnost, proto Vám zajistíme ochranné pracovní pomůcky, například protipořezové rukavice, zástěra na ochranu dutiny břišní a podobně.

V masozávodě obsazujeme i další specializované pozice jako pracovník výroby uzených mas, pracovník příjmu zboží, pracovník expedice, administrativní pracovník procesního řízení, pracovník plánování výroby nebo kalkulant.

Pravidelně vypisujeme i Trainee program pro oblast Masozávod.

    

Moderně a za nejpřísnějších hygienických podmínek

V našem masozávodu zpracováváme maso a vyrábíme produkty z masa pod vlastní značkou K-Purland. Pod tímto označením produkujeme více než 200 masných a uzených specialit: od vinné klobásy, přes vídeňský řízek, hovězí guláš, až po grilované speciality.