Vertrieb

Rozdáváme úsměvy!

Zákazník je středem našeho vesmíru. Proto do našich prodejen hledáme především zaměstnance, kteří mají rádi kontakt s lidmi. Ať už pracujeme na informacích, u obslužných pultů či na pokladnách, nebo doplňujete zboží, všude jsme připraveni na zákazníkovy rozličné dotazy, požadavky, krátký rozhovor či pouze krátkou rozmluvu o počasí.

Dbáme na to, aby u nás zákazník našel vždy své oblíbené zboží, aby byl obsloužen bez otálení a aby u nás našel kompetentní radu a vstřícný postoj i při náročném pracovním dni.

 

Asistent prodeje

Jako asistent prodeje je Vaše náplň práce velmi pestrá: odbavujete nákupy na pokladnách, obsluhujete zákazníky u pultů s čerstvým zbožím, doplňujete zboží, poskytujete podporu zákazníkům na informacích, přijímáte zboží do skladu, dopékáte pečivo v pekárně, pomáháte při úklidu a podobně.

Na prodejnách obsazujeme i další, více specializované pozice jako regionální personalista, domovní technik, koordinátor prodeje, vedoucí jednotlivých oddělení a vedoucí prodejny.

    

Celý tým táhne za jeden provaz

Všichni jako tým zodpovídáme za bezproblémový chod našich prodejen, za dostupnost zboží a kvalitu čerstvého zboží, za vstřícnou a kompetentní obsluhu a odbavení na pokladnách.