header_personal_und_bildungsmanagement

Kaufland je více než jen prodejna

Kaufland je více než jen prodejna. Společnost nabízí širokou škálu kariérních možností nejen na svých více než 120 prodejnách, ale i ve svých 2 centrálních skladech, v masozávodě a samozřejmě i na centrále. Za každým produktem, který si v Kauflandu koupíte, se skrývá práce hned několika oddělení. Mohli bychom se tedy řídit heslem:

Sdělte nám, co umíte, a my Vám řekneme, kde Vás můžeme zaměstnat.

 

Kdo je náš ideální zaměstnanec?

Pro úspěšnou vzájemnou spolupráci je pro nás ve společnosti Kaufland důležité, aby Vám byly blízké následují vlastnosti:

Každý jednotlivec je součástí týmu, kolečkem v soukolí, ve kterém žádná část není důležitější než ta druhá, ale pouze společně může celý strojek fungovat správně. Důležitou roli zde proto hraje vzájemná komunikace, důvěra a zastupitelnost.

Umíme ocenit zaměstnance s dynamickou osobností, kteří za to umí vzít, jsou aktivní a pohotoví a umí řešit úkoly iniciativně a efektivně.

Každá větší společnost má své interní systémy, které fungují napříč celou společností a které je třeba používat. Jejich zvládnutí vyžaduje na začátku zaučení, ale v konečném důsledku usnadňují zaměstnancům práci, zajišťují přehlednost a kontrolu nad zvolenými postupy.

Jsme společnost, která v návaznosti na rychlý vývoj stále častěji sahá k novým modernějším řešením. Proto vítáme uchazeče, kteří jsou novým postupům otevření, přijímají je se zaujetím a umí je v krátkém časovém úseku uvést do praxe.