Bewerbungstipps

Aktuální nabídku volných míst naleznete online na naší kariérní stránce v sekci Volná místa i na partnerských pracovních portálech. Současně inzerujeme i v tisku a na inzertních plochách.

Přihlásit k výběrovému řízení se můžete prostřednictvím online formuláře na našem webu, který je připojen ke každé inzerované pozici. Pokud máte zájem o více pozic, můžete odpovědět i na více inzerátů najednou.

V případě prodejen, centrálních skladů a masozávodu můžete zavolat na inzerované telefonní číslo, případně se dostavit na danou adresu a informovat se o možnostech spolupráce osobně.

V sekci Volná místa na naší kariérní stránce lze filtrovat pozice dle oddělení, lokality nebo pracovního úvazku. Systém vyfiltruje soubor pozic odpovídajících Vašemu požadavku.

Jakmile si na naší kariérní stránce vyberete vhodnou pozici a stisknete tlačítko „Odpovědět na inzerát“, budete přesměrování do odpovědního formuláře. Zde vyplňte několik základních údajů a přiložte svůj životopis, případně motivační dopis nebo další požadované podklady. Povinná pole jsou označena hvězdičkou a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Okamžitě po odeslání formuláře se Vám zobrazí potvrzení o odeslání a do Vaší e-mailové schránky dostanete potvrzení, že jsme Vaše podklady obdrželi a jste tedy tímto zařazeni do výběrového řízení. V případě, že při odesílání formuláře došlo k chybě, zobrazí se Vám chybové hlášení a instrukce, jak dále postupovat.


Váš životopis rozhoduje o Vaší budoucí profesní cestě. Věnujte mu tedy dostatek času. Dobře zpracovaný životopis by měl být strukturovaný, přehledný a neměl by přesahovat dvě strany A4. Pamatujte na to, že personalista má na přečtení životopisu omezené množství času a správně zvolená forma a obsah mohou ovlivnit, zda jej postoupí do úžšího výběru.

Co do životopisu uvádět vždy?

 • jméno, příjmení, příp. titul
 • kontaktní údaje: adresa, telefonní číslo, e-mail
 • pracovní zkušenosti (uvádějte vždy časové období, název firmy i procovní pozice a konkrétní pracovní náplň)
 • nejvyšší dosažené vzdělání
 • jazykové, počítačové a jiné dovednosti

Čeho se naopak vyvarovat?

 • nepravdivé informace
 • nepodceňujte se, naopak se ale ani nepřeceňujte
 • pokud připojujete fotografii, vyhněte se se momentkám z dovolené či večírku

Životopis a případné další dokumenty zasílejte prosím pouze v těchto formátech: PDF, RTF a všechny formáty MS Office. Maximální velikost zasílaných dat je 2 MB.

Po přijetí Vašich podkladů je pečlivě posoudíme a budou-li v souladu s požadavky na pozici, pozveme Vás k osobnímu rozhovoru.

Osobní rozhovor:

 • Rozhovoru se v závislosti na pozici účastní budoucí přímý nadřízený, případně další kompetentní osoby. Řídíme se pravidlem principu 4 očí, kdy jsou u pohovoru s uchazečem přítomny nejméně 2 další osoby.
 • Cílem rozhovoru je zjistit, zda se Vaše a naše očekávání potkají a zda Vaše kompetence odpovídají úkolům a odpovědnostem s pozicí spojených. 
 • Po absolvování rozhovoru obdržíte vyjádření.

Nejvhodnější kandidát je uchazeč, jehož profesní profil se nejlépe shoduje s požadavky dané pozice a s požadavky týmu, ve kterém je pozice ukotvena. Hodnotíme dovednosti a zkušenosti kandidátů, ale také osobnostní předpoklady.

Výběrové řízení může mít v závislosti na typu pozice až 2 kola (v případě některých vedoucích pozic je 2. kolo vedeno ve formě Assessment centra*) a může trvat i několik týdnů.

* Assessment centrum je skupinové výběrové řízení, které trvá většinou půl dne až jeden den. Skupina uchazečů v průběhu této doby řeší případové studie a modelové situace, které mohou běžně nastat v reálném životě. Součástí mohou být i jazykové, psychogiagnostické či znalostní texty.