Láká vás práce v logistickém centru?

Postarejte se o to, aby si naši zákazníci vždy mohli vybrat z našeho širokého sortimentu v týdenním nákupu. Uplatněte své schopnosti v jednom z našich dvou logistických center nebo mějte v malíčku tok zboží. Hledáme kolegy, kteří se stanou součástí našeho dynamického týmu a budou pracovat s nejmodernějšími technologiemi a automatizovanými procesy. Buďte s námi u toho – od dodání produktů od dovatelů až po přepravu na naše prodejny.

Důležité informace

 • Pozice
  Od skladníka až po vedoucího oblasti
 • Nástup
  ihned
 • Smlouva
  Na dobu neurčitou
 • Kariérní postup
  Ano

Benefity

Dostanete od nás

 •        Práce na zajímavých a zodpovědných úkolech v rámci dynamického týmu
 •        Motivující pracovní atmsféra
 •        Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi, např. Náš automatický zařazovač
 •        Šance kariérně růst
 •        Atraktivní mzdové ohodnocení

 

Více o našich výhodách najdete ZDE


Moje zkušenost

Poznejte našeho zaměstnance logistiky

Chcete se dozvědět více o Petrovi a jeho kariéře v Kauflandu? Zajímá Vás, co vše má na starosti a co by doporučil případným uchazečům? Zde se dozvíte více.

Proč sis v Kauflandu vybral zrovna logistiku?

Logistika je odvětví, které jde v posledních letech obrovsky dopředu a v budoucnu bude její vývoj ještě rychlejší. Vždy mě fascinovaly velké provozy. Fascinovala mě myšlenka, jak vše musí být sladěné a zorganizované aby se vše stihlo včas vyskladnit. Vždyť za 1 měsíc vyskladníme z distribučního centra Modletice přes 7 milionů kartonů různého druhu zboží. I když už v těchto číslech žiji relativně dlouho, stejně mi to vždy přijde neuvěřitelné. Když jsem ve svých 22 letech hledal první zaměstnání, říkal jsem si, že logistika bude obrovsky zajímavá, musíte řešit nejen provoz skladu a dopravu, ale i personální politiku, inovace a v neposlední řadě náklady. Mimo to, všechny firemní aktivity se logistiky dotýkají, máte tedy kompletní přehled co se ve firmě děje. To byl určitě ten hlavní důvod proč jsem si logistiku vybral.

Co tě na práci nejvíce baví?

Nejvíce mě baví pracovat s lidmi, kterých si z profesní ale i osobní stránky cením. Baví mě takový team dávat dohromady a být jeho součástí. Baví mě, že společně dokážeme velmi rychle a elegantně najít řešení na vzniklé situace a reagovat na změny uvnitř firmy tak, aby to vše fungovalo jak má. A děláme to denně.

Čím je pro tebe Kaufland atraktivním zaměstnavatelem?

V rámci korporátní společnosti máte neomezený prostor učit se novým věcem, které vás posunou dále nejen ve vašich schopnostech. Navíc je otázkou času kdy vás to posune i kariérně. Tím je pro mě Kaufland atraktivním.

Jaké máš další profesní ambice?

Tím, čím jsem si ve firmě již prošel, jsem si jistý, že bych mohl v budoucnu pracovat v jakékoliv oblasti i mimo logistiku. Vždy je přínosný pohled nezaujaté strany. Dokážete tak odhalit místa pro zlepšení. Rád bych nějaký čas strávil v zahraničí. Stále jsem ve věku, kdy mohu bez problému odejít z ČR. Baví mě rozjíždět nové věci, být u toho od samého začátku, vymýšlet základní procesy, aby to na konci mohlo plnohodnotně fungovat. Určitě by se mi líbilo být u otevření nového distribučního centra. Je to obrovsky náročné, ale vidět, jak to den za dnem funguje lépe a lépe, je k nezaplacení. Něco podobného jsme v distribučním centru Modletice zažili tento rok, kdy jsme stěhovali z Olomouce více jak 9 tis. nových artiklů. Nezůstal tu kámen na kameni a v několika etapách jsem museli kompletně celý sklad předělat vč. otevření nového externího skladu, který je určený pro skladování Non-Foodového zboží. Stálo nás to více jak půl roku intenzivní práce a příprav, byla to výzva.

Máš nějaké tipy pro uchazeče, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu?

Nebát se říkat své názory a znát svoji cenu. O takové lidi stojíme.


Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.