Láká vás práce v našem masozávodu?

Ukažte svůj potenciál a převezměte zodpovědnost za výrobu masných a uzeninových specialit pro naši vlastní značku K-Purland. Budete stát za produkcí konečného výrobku již od samého začátku za pomoci nejmodernějších technologiíí a v souladu s nejvyššími hygienickými standardy. Ověřte své organizační schopnosti a zajistěte, aby byly naše prodejny zásobovány našimi výrobky v přiměřeném množství a nejvyšší možné čerstvosti.

Důležité informace

 • Pozice
  Od řezníka až po vedoucího oblasti
 • Nástup
  ihned
 • Smlouva
  Na dobu neurčitou
 • Kariérní postup
  Ano

Benefity

Dostanete od nás

 •        Práce na zajímavých a zodpovědných úkolech v rámci dynamického týmu
 •        Motivující pracovní atmsféra
 •        Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
 •        Šance kariérně růst
 •        Atraktivní mzdové ohodnocení

 

Více o našich výhodách najdete ZDE


Moje zkušenost

Poznejte našeho zaměstnance masozávodu

Chcete se dozvědět více o Tomášovi a jeho kariéře v Kauflandu? Zajímá Vás co vše má na starosti a co by doporučil případným kandidátům? Zde se dozvíte více.

Proč sis v Kauflandu vybral zrovna masozávod?

Vždy mne zajímala ta část firmy, která se zabývá vlastní výrobou. V rámci Kauflandu jsem dostal příležitost stát se členem masozávodu a na celém procesu výroby se podílet. V masozávodě jsem začínal jako vedoucí procesů balení čerstvého masa. V současné době jsem zodpovědný za zásobení masem všech našich prodejen a za řízení toku suroviny skrz celý masozávod, tedy od příjmu suroviny až vyskladnění hotových výrobků.

Co tě na práci nejvíce baví?

Na mojí práce je nejzajímavější to, že žádný den není stejný. Jsme výrobní podnik, který je ovlivněn mnoha vnitřními a vnějšími faktory, které můžeme předpovídat, ne však vždy a zcela ovlivnit. Na práci mě baví kolegové se kterými denně spolupracuji, a na které vím, že se mohu spolehnout.

Čím je pro tebe Kaufland atraktivním zaměstnavatelem?

Kaufland je atraktivní zaměstnavatel, který nabízí široké spektrum uplatnění a možnosti dalšího vývoje. Kaufland je mým prvním zaměstnavatelem po vysoké škole, který mi dal během prvních dvou let možnost poznat chod celé firmy od vlastních prodejen, přes logistická centra, centrální oblasti až po masozávod.

Jaké máš další profesní ambice?

Na současné pozici jsem necelé dva roky a pořád se člověk učí nové věci. Výrobní a skladové procesy se neustále optimalizují, tak aby celý tok suroviny skrz masozávod byl co nejplynulejší a nejekonomičtější.

Máš nějaké tipy pro uchazeče, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu?

Nějaké tipy bych měl. Samozřejmě velmi záleží na konečném uplatnění případného zájemce. V rámci masozávodu vidím, jako velmi důležitou věc kladný vztah k výrobnímu podniku, který potřebuje flexibilní a aktivní zaměstnance, kteří mají všeobecný přehled a jdou si za vytyčeným cílem.


Máte chuť, jít do toho s námi?

Náborový film

Poznejte naši vedoucí směny Věrku

Věrka nastartovala svoji kariéru v Trainee programu, po jehož absolvování se dopracovala až na pozici Vedoucí směny na porcovně. Jak sama říká, denně jedná s lidmi nejrůznějších specializací, kontroluje kvalitu masa nebo plánuje směny.Je stále v jednom pohybu. Stejně jako ve svém soukromém životě. Ráda jezdí na kole nebo absolvuje běžecké závody.

Zjisti více o Věrce a její pozici v masozávodu.

Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.