Staňte se součástí našeho dynamického týmu.

Ať už v Personální oblasti, Marketingu a komunikaci, Stavbě a zařízení, Informačních systémech nebo ve Správě – staňte se součástí našeho dynamického týmu. Uplatněte své silné stránky a zkušenosti a přispějte k úspěchu naší mezinárodní společnosti. Těšíme se na Vás!

Benefity

Dostanete od nás

  • Práce na zajímavých a zodpovědných úkolech v rámci dynamického týmu
  • Motivující pracovní atmsféra
  • Moderní pracovní prostředí
  • Šance kariérně růst
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
     

Více o našich výhodách najdete ZDE


Oblasti uplatnění

Uplatněte své zkušenosti v jedné z našich odborných oblastí

Ať už na řadové nebo vedoucí pozici – oslňte Vašimi profesními zkušenostmi a využijte své znalosti v naší společnosti.

Stavba a zařízení

V soušasné době máme 131 prodejen po celé České republice. Zajímalo by Vás vyhledávat například vhodné lokality, udržovat je, nebo stát za provedením modernizace? Zjistěte více o oblasti Stavba a zařízení ZDE

Informační systémy

Chcete být součástí týmu, který zajišťuje plynulý chod systémů a hardwaru v celé společnost a zajišťuje implementaci a správu nových technoligií/procesů? ZDE se dozvíte vice o oblasti Informační systémy.

Správa

Pod oblast Správa spadá 6 různých oddělení, které tvoří jeden fungující celek. Zajímalo by Vás například účetníctví nebo controlling? Pokud ano, ZDE najdete všechny potřebné informace o náplni práce a činnostech, které spadají pod chod Správy.

Personální oblast

Personální oblast má na starosti vše, co se týká pracovního poměru. Její zaměstnanci jsou první, se kterými přijde potenciální uchazeč o zaměstnání do styku. Více info najdete ZDE

Marketing a komunikace

Srčíte nápady a kreativitou? Buďte součástí komunikace se zákazníky v online i tištěné formě. Více o oblasti Marketing a komunikace ZDE.

Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.