Láká vás kariéra v Provozu?

Chcete být součástí týmu, který dělá vše pro to, aby byl nákup pro našeho zákazníka zážitkem? Přidejte se k nám a uplatněte své silné stránky a zkušenosti. Jako odborník budete zastřešovat různé oblasti prodejny nebo strategického provozu.

Důležité informace

 • Pozice
  Od asistenta prodeje až po vedoucího obchodního domu
 • Nástup
  ihned
 • Smlouva
  Na dobu neurčitou
 • Kariérní postup
  Ano

 


Benefity

Dostanete od nás

 •        Práce na zajímavých a zodpovědných úkolech v rámci dynamického týmu
 •        Motivující pracovní atmsféra
 •        Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
 •        Šance kariérně růst
 •        Atraktivní mzdové ohodnocení

 

Více o našich výhodách najdete ZDE


Moje zkušenost

Poznejte Nikolu z VT Orga

Chcete se dozvědět více o Nikole a její kariéře v Kauflandu? Zajímá Vás, jak se na danou pozici dostala a co by doporučila případným uchazečům? Zde se dozvíte více.

Zobrazi více

Proč sis v Kauflandu vybrala zrovna Provoz/VT Orga?

Je to dynamická část firmy, neustále se měnící organismus. Každý den tady zažiješ nové výzvy, něco, cos ještě nikdy nedělal. Je to neustálé poznávání nových věcí. V Provoze platí dvojnásob, že kdo se přestává zlepšovat, přestává být dobrým.

Proto mě osobně provoz vyhovuje - stanovuje vysoké cíle, které Tě osobnostně tlačí dál a dál.

Co tě na práci nejvíce baví?

Fungování s týmem mladých, energických lidí, kteří mají snahu firmu, jako celek, posunout na lepší, vyšší úroveň. Skvělí nadřízení, které zajímá, s jakými problémy se v konkrétních situacích zabýváš a ke kterým můžeš mít 100% důvěru.

Všichni víme, že se svým dílem podílíme na tom, jaké výsledky firma nese, je to veliká zodpovědnost. V konečném důsledku jsme to my, koho zákazník vnímá jako poslední článek při svých nákupech. To především my prezentujeme tvář Kauflandu.

Osobně mě pak nejvíce baví, že si za své vlastní projekty, nesu také sama zodpovědnost.

Sama dle regulí určuji, jak konkrétní problémy řešit, v jakém časovém okně je reálné některé změny přijmout, atd. Baví mě v tomto směru možnost rozhodovat o takto důležitých tématech.

Čím je pro tebe Kaufland atraktivním zaměstnavatelem?

Je to stabilní, silný zaměstnavatel. Dle vzoru německé matky máme spousty pravidel, řádů, jak které situace řešit, apod. I toto mě osobně vyhovuje.

Pro mne, jako člověka, který si zakládá na systematické práci, jsou toto velmi atraktivní impulsy, proč chci být součástí firmy Kaufland, především ale součástí Provozu.

Ohodnocení mé práce pak pociťuji jako velmi vstřícné, díky tomu mám pocit, že si zde mé práce a mne váží.

Jaké máš další profesní ambice?

V první řadě je potřeba pracovat sám na sobě. Práce v Provozu má tu výhodu, že pokud je člověk na určité pozici šikovný, zručný a převyšuje požadavky na konkrétní pozici, na které se momentálně pohybuje, osobní růst v našem odvětví je téměř s jistotou zaručen.

Vedoucí jsou k tomuto velmi všímaví.

Máš nějaké tipy pro uchazeče, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu?

Jdi do toho a přidej se k nám! Vykonávej své činnosti vždy nejlépe, jak v danou chvíli můžeš. Nedělej tyto věci jen dobře, ale vždy nejlépe. Odměna za poctivě odvedenou práci Tě v Provozu jistě nemine.


Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.