Náhled do pracovního prostředí

Kaufland nabízí odborným školám a učilištím prostor k praktickému vyučování učňů a místo pro jejich první pracovní zkušenost i další odborný rozvoj. Po absolvování školy jsou u nás vřele vítanými zaměstnanci.

Důležité informace

 • Předpoklad
  Student 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář

 • Podmínka
  Smluvní zajištění se školou

 • Délka
  1-3 roky nebo dle domluvy

 • Zahájení
  Začátek školního roku nebo po domluvě

Praxe v masozávodě

Zjistěte více o průběhu praxe

Řemeslo má zlaté dno. Přesvědčte se o tom sami. Nabízíme praxi v našem masozávodě pro studenty 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář. Stačí svého deváťáka přihlásit ke studiu zmíněného oboru, zavolat a zarezervovat si praxi. V rámci odborné praxe nabízíme odměnu až 15 000 Kč měsíčně ve 3. roce studia. Pro příbuzné obory (např. Technologie zpracování masa) nabízíme odměnu odpovídající jejich počtu hodin povinné odborné praxe. Pro mimopražské pomůžeme zajistit ubytování a stravování v Praze. Po úspěšném ukončení studia nabízíme práci v našem masozávodu. 

Proč na praxi do masozávodu?

Chceme podpořit řeznické řemeslo, a proto pro obor Řezník-uzenář nabízíme zajímavý motivační systém odměňování: svým výkonem, zájmem a angažovaností sám ovlivňuje výši své odměny z praktického vyučování. Prokázaným zájmem o řemeslo se tak učeň může dostat až na částku blízkou běžné brigádnické mzdě, ve 3.ročníku pak na částku ještě znatelně vyšší.

Přehled odměn v rámci odborné praxe:

 • v 1. roce studia až 8.000 Kč měsíčně
 • ve 2. roce studia až 9.500 Kč měsíčně
 • ve 3. roce studia až 15.000 Kč měsíčně

Vedle finanční motivace nabízíme možnost se během praktického vyučování seznámit s reálným prostředím našeho moderního masozávodu, poznat nejmodernější zařízení a inovativní technologie, to vše pod odborným vedením našich kvalifikovaných zaměstnanců.

Jak se přihlásit?

Přihlásit žáka na praxi v našem masozávodě může jeho zákonný zástupce prostřednictvím tohoto krátkého formuláře. Po jeho vyplnění Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu.

Nabízíme možnost uplatnění po ukončení praxe?

Účelem praktického vyučování oboru Řezník-uzenář je si vychovat a zajistit si odborně připravené zaměstnance, kterým nabízíme atraktivní pracovní uplatnění ihned po vyučení, do budoucna pak možnost pokračujícího odborného rozvoje a otevřenou možnost kariéry ve vysoce perspektivní oblasti zpracování masa.Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.