Čím vás zaujmeme

Základem silné a úspěšné společnosti jsou spokojení zaměstnanci. Především ti jsou odrazem fungující firemní kultury. Proto kromě široké škály pracovního uplatnění a příjemné pracovní atmosféry nabízíme našim zaměstnancům řadu dalších výhod a benefitů.

1 týden dovolené navíc

Od druhého kalendářního roku trvání pracovního poměru má zaměstnanec nárok na jeden den dovolené navíc za každé odpracované čtvrtletí. Od třetího kalendářního roku trvání pracovního poměru má zaměstnanec již nárok na 5 týdnů dovolené v kalendářním roce.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Kaufland poskytuje zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, jsou určeny rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý aktivní zaměstnanec obdrží před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

Zaměstnanci je proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Zaměstnavatel poskytuje při narození dítěte příspěvek ve výši 1 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak naši zaměstnanci mohou těšit na „startovní“ balíček pro jejich „drobečky“.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu zaměstnanců, poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu vzniká zaměstnanci po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Naše STRAVENKA

Našim zaměstnancům do určité zaměstnanecké úrovně přispíváme 44 Kč na stravenky v hodnotě 80 Kč.

Karta MultiSport

Kaufland přispívá všem zaměstnancům na sportovní a relaxační aktivity. Držitel karty může denně navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.


Zdraví nás baví

Ctíme work life balance, proto pro naše zaměstnance připravujeme na každý měsíc program Zdraví nás baví. Jedná se o sérii nejrůznějších workshopů, běžeckých nebo posilovacích tréninků. Zaměstnanci tak mohou využít služeb fyzioterapeuta, výživového poradce nebo běžeckého trenéra. Tento zdravotní program probíhá ve všech našich oblastech.

Runczech

Běháte rádi? Společnost Kaufland je oficiálním dodavatelem ovoce Runczech běžecké ligy. U nás budete mít k dispozici volné registrace na běhy v rámci České republiky. Zaběhnout si tak můžete například pražský 1/2maraton nebo O2 Prague Relay.

Prevence

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Každoročně ve spolupráci s lékaři nabízíme například možnost nechat si zkontrolovat znaménka dermatologem.

Zdravotní kalendář

Pro naše zaměstnance na prodejnách, v masozávodě, v logistických centrech i na centrále je k dispozici zdravotní kalendář, kde naleznete praktické tipy na téma zdraví, sport a výživa.Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.