Poznej nás jako zaměstnavatele

Chceš se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Poznej nás jako zaměstnavatele a podílej se zajímavých projektech!

Naše společnost

Společně děláme nakupování zážitkem

Každý den se všech našich 132 000 zaměstnanců napříč všemi zeměmi stará o to, aby byl týdenní nákup pro naše zákazníky pohodlným zážitkem. Jako součást skupiny Schwarz je Kaufland jedním z předních maloobchodních potravinových řetězců na evropském trhu. Nejen v České republice, ale také v Německu, Chorvatsku, Polsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a Moldavsku ručíme za vysokou kvalitu, široký výběr a příznivé ceny našich výrobků. Abychom toto mohli dlouhodobě zaručit, neustále se vyvýjíme a orientujeme se na přání a potřeby našich zákazníků.

Našich cca 16 000 artiklů se skládá z kvalitních regionálních produktů, značkových produktů a vlastních značek, díky kterým si příjdou na své i ti nejnáročnější zákazníci. V současné době máme v České republice 133 prodejen, 2 logistická centra a vlastní masozávod. Především pak zamstnanci našich vlastních výrobních závodů zajišťují nejlepší kvalitu výrobků.

Ať už na centrále nebo na našich prodejnách – každý den 23 000 našich zaměstnanců společně přispívá k tomu, abychom byli jako společnost úspěšní. Rozvíjíme potenciál našich zaměstnanců a jsme jim vždy k dispozici jako dynamický, výkonný a férový zaměstnavatel.

Naše vzájemná spolupráce si zakládá na ohleduplném přístupu a komunikaci z očí do očí. Naším společným cílem je neustále se zlepšovat.

Více najdeš ZDE


Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.