Poznejte naší logistiku

Od příjmu zboží do skladů až po jeho dodání na prodejny: to je pracovní oblast Logistika. Chcete být součástí týmu, který zajišťuje kompletní a přesné zásobení našeho trhu? Pak s námi pojďte řešit všechny logistické výzvy.


Logistika

Jeden sklad, jeden tým, množství pozic a tisíce produktů.

Logistika, centrální sklad, distribuční či logistické centrum. To jsou synonyma pro oblast, ve které se vše točí kolem včasného a kompletního zásobování našich prodejen. K tomu nám pomáhají nejen nejmodernější technologie, rozvinutá automatizovaná zařízení a efektivní procesy, ale především silný tým kolegů, který za to umí vzít.

Nebojíme se fyzické práce, ale zároveň máme smysl pro přesnost. Při příjmu zboží pečlivě kontrolujeme přijaté zboží z hlediska množství a předepsané kvality. Dokumentujeme odchylky a dodávky zboží evidujeme pomocí moderních systémů. Při výdeji zboží (vyskladnění) a vystavování dodacích listů a dokladů dopravcům důkladně kontrolujeme správné sestavení dodávek zboží.

V našich logistických centrech skladujeme více než 20 000 různých produktů a každý den je do našich prodejen dodáno přes 8 000 palet. Provozujeme konvenční sklady ovoce a zeleniny, sklady mraženého, čerstvého i suchého zboží. Každé z našich dvou logistických center disponuje celkovou plochou daleko přesahující 70 000 m². Přepravní oddělení denně koordinují více než 250 tras.


Benefity

Dostanete od nás

  • Práce na zajímavých a zodpovědných úkolech v rámci dynamického týmu
  • Motivující pracovní atmosféra
  • Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi, např. náš automatický zařazovač
  • Šance kariérně růst
  • Atraktivní mzdové ohodnocení

Více o našich výhodách najdete ZDE  


Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.