Poznejte náš masozávod

Moderně a za nejpřísnějších hygienických podmínek. Z výroby přímo do jednotlivých prodejen: to je pracovní oblast Masozávod.

Jsme zodpovědní za výrobu našich masných produktů a uzenin, a to od použitých surovin až po finální produkt. Naším cílem je, aby se naše denně čerstvě vyrobené produkty dostaly v co nejkratším čase a v optimálním množství do našich prodejen. Naše masné a uzenářské speciality vyrábíme pomocí nejmodernější techniky a při dodržení nejpřísnějších hygienických standardů. Zajímáte se o produkci masných a uzených specialit? Zjistěte vice o možnosti uplatnění.

 

V našem masozávodu zpracováváme maso a vyrábíme produkty z masa pod vlastní značkou K-Purland. Pod tímto označením produkujeme více než 200 masných a uzených specialit. Do masozávodu pravidelně hledámě řezníky, obsazujeme ale i další specializované pozice jako pracovník výroby uzených mas, pracovník příjmu zboží, pracovník expedice, administrativní pracovník procesního řízení, pracovník plánování výroby nebo kalkulant.


Benefity

Dostanete od nás

  • Práce na zajímavých a zodpovědných úkolech v rámci dynamického týmu
  • Motivující pracovní atmosféra
  • Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími technologiemi
  • Šance kariérně růst
  • Atraktivní mzdové ohodnocení

Více o našich výhodách najdete ZDE


Máte chuť jít do toho s námi?

K vyhledávání pozic

Chcete začít u nás? Čeká na Vás mnoho volných pozic.

Do portálu pro uchazeče

Přihlaste se nyní a sledujte stav Vaší žádosti.