Nabídky práce

Kaufland jako zaměstnavatel

Výkon. Dynamika. Férovost. Jsou ti tyto hodnoty blízké?

Přidej se do #tymkaufland a sdílej naše nadšení pro týmovou práci. První krok můžeš udělat hned, vyber si jednu z aktuálně volných pozic.

Aktuální volná místa

Přidej se k nám do týmu


červené pozadí

Centrála

Na naší centrále je nás něco málo přes 600. Jsi po škole a hledáš směr, kterým se vydáš? Jsi specialista v oboru nebo ostřílený manažer? Seznam se se všemi oblastmi a udělej první krok vstříc dalšímu kariérnímu dobrodružství.

Více o Centrále najdeš ZDE.

červené pozadí

Prodejny

Láká tě dynamický provoz, kde se rozhodně nebudeš nudit? Na více než 140 prodejnách Kaufland děláme společně z nákupu nevšední zážitek. Pokud máš rád výzvy a chceš mít možnost neustále se profesně rozvíjet, bude pro tebe práce na prodejně trefa do černého.

Více o prodejnách najdeš ZDE.

červené pozadí

Logistika

Baví tě skládat puzzle? U nás to do sebe totiž všechno zapadá. Modletice a Olomouc, 2 logistická centra, nejmodernější automatizovaná technika, propracované systémy a fajn parta kolegů, kteří tě vše naučí a pomůžou.

Více o logistice najdeš ZDE.

červené pozadí

Masozávod

Zajímá tě systém zpracovávání masa? Od přijetí od dodavatele, přes bourárnu a porcovnu až po zajištění distribuce na naše prodejny. Oceníme mistry od fochu i specialisty s analytickým myšlením.  

Více o masozávodu najdeš ZDE.


Čas na změnu

Volné pozice

Chceš být součástí #TymKaufland? Objev možnosti uplatnění.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.
Social Media

Mrkněte na naše aktuální témata

Nenechte si ujít novinky a exkluzivní postřehy z Kauflandu. Sledujte nás na našich sociálních sítích a těšte se na vzrušující příběhy a články z naší každodenní práce.