Od podání žádosti až po přijetí. Seznam se s naším náborovým procesem.

Jak u nás probíhá náborový proces? Co vše potřebuje Recruiter vědět? Možná si tyto otázky taky pokládáš. Přečti si tipy, a informace o tom, co tě čeká.

Tvoje žádost

Online žádost

V nabídce volných míst najdeš všechny volné pozice, které aktuálně obsazujeme. Poté se můžeš na pozici, která odpovídá tvým představám, přihlásit jednoduše v pár krocích. Ihned po odeslání online-žádosti obdržíš potvrzení o přijetí. Přihlásit se můžeš dvěma způsoby.

Přihlášení bez registrace

Tento způsob přihlášení umožňuje rychlé odeslání žádosti s minimem vyplňování. Vyžadujeme pouze nezbytné údaje (* = Povinná pole).

Svůj profil si můžeš kdykoliv zobrazit kliknutím na “Můj profil” v pravém horním rohu. Dále zadáš svou e-mailovou adresu, pod kterou jsi se poprvé přihlašoval bez registrace a klikneš na “Zapomněli jste heslo?”. Následně ti bude zasláno vygenerované heslo. Svůj profil si tedy můžeš libovolně prohlížet, upravovat nebo v něm spravovat všechny svoje žádosti.

Přihlášení s registrací

Pokud zvolíš možnost “Přihlášení s registrací”, zakládáš si rovnou osobní profil uchazeče s přihlašovacími údaji a heslem. Ke svojí žádosti tak rovnou můžeš nahrát všechny potřebné dokumenty (průvodní dopis, životopis, osvědčení apod.).

Tato varianta přihlášení má tu výhodu, že můžeš kdykoliv během náborového procesu doplnit či upravit nahrané podklady. Svoji žádost také můžeš kdykoliv pohodlně online stáhnout.


Náborový proces

Náborový proces krok po kroku


Náš náborový proces  

Předvýběr

Nejprve ověříme, zda tvůj profil odpovídá požadavkům na danou pozici. Dbáme na rychlý náborový proces, proto během pár dnů obdržíš e-mail ohledně dalšího postupu.

U některých pozic, jako např. Trainee program, zveme uchazeče na tzv. Individuální Assessment centra, na které je potřeba vyhradit si 2-3 hodiny času. Během tohoto času máš možnost přesvědčit nás během pohovoru, rolové hry a prezentace o tom, že právě ty jsi vhodným kandidátem.

Červené pozadí - náborový proces

Telefonické interview

Některé pozice vyžadují zhruba 30-minutový telefonický rozhovor. Chceme tě blíže poznat, objasnit náplň práce a vysvětlit průběh výběrového řízení.

 

Červené pozadí - náborový proces

Online-test

U vybraných pozic musíš v rámci výběrového řízení projít také online-testem, který ověří tvoje kognitivní schopnosti nebo osobnostní předpoklady.

Červené pozadí - náborový proces

Osobní pohovor

Během osobního pohovoru bychom se s tebou rádi seznámili a představili blíže naší společnost. Zjistíš také vice o náplni práce, firemní kultuře, budoucím týmu nebo oddělení, do kterého se hlásíš. Samozřejmě budeš mít také možnost zeptat se na otázky, které tě zajímají. Tento pohovor trvá v závislosti na pozici 30 – 90 minut. Pohovoru se bude účastnit tvůj potenciální nadřízený a další kolega.

   

Další kroky

Bezprostředně po ukončení náborového procesu ti sdělíme výsledek. V případě, že bychom tě rádi přijali, budeme tě kontaktovat telefonicky. Detaily podpisu smlouvy a nástupu si vyjasníme předem.


Čas na změnu

Volné pozice

Chceš být součástí #TymKaufland? Objev možnosti uplatnění.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.
Kaufland na sociálních sítích

Aktuální témata

Nechcete si nechat ujít další novinky a získat od nás exkluzivní postřehy? Pak nás sledujte na našich kanálech sociálních médií a těšte se na vzrušující příběhy a články z naší každodenní práce.