Benefity

žena rozbaluje modrý dárek

Naši zaměstnanci jsou ti, kteří nás dělají úspěšnými. Trávíme spolu v práci většinu svého času, proto nám záleží na tom, abychom podporovali rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, tzv. work-life-balance. Poznej všechny naše benefity, které nabízíme.

Dovolená navíc

Ihned po nástupu do Kauflandu máš nárok na 25 dní dovolené.

Po 5 kalendářních letech trvání pracovního poměru máš nárok na 2 dny navíc, tj. celkem 27 dní v kalendářním roce.
Po 10 kalendářních letech trvání pracovního poměru získáš další 3 dny dovolené navíc, tj. celkem 30 dní v kalendářním roce.

Věrnost se jednoduše vyplatí.

Cafeterie

Cafeterie v hodnotě 3 000 Kč/rok, kterou je možné využít na cestování, sport, kulturu, zdraví, vzdělávání a zážitky. Nárok na benefit ti vznikne, pokud pracuješ u Kauflandu na HPP déle než 1 rok.

A po 5 letech u Kauflandu obdržíš další 3 000 Kč/rok.

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování ve výši 60 Kč/den ve formě příspěvku do mzdy.

Karta MultiSport

Můžeš si také zažádat o kartu MultiSport a užívat si tak sportovní a relaxační aktivity. Denně budeš moct navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Poskytujeme zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, nabízíme rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý rok obdržíš před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

V případě sňatku ti bude proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Při narození dítěte od nás obdržíš příspěvek ve výši 2 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak v případě narození dítěte můžeš těšit na tzv.  „startovní“ balíček.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

S prvňáčkem do školy

První školní den svého dítěte můžeš čerpat placené volno. Tento výjimečný den si tak budete moci vychutnat spolu.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu ti vznikne po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Firemní jubileum

Loajalitu našich zaměstnanců odměňujeme. Při 10letém jubileu získáš 50 % a při 25letém jubileu 100 % aktuální hrubé mzdy.

Moderní pracovní prostředí

Jsme si dobře vědomi toho, že pracovní prostředí je stejně důležité jako např. kolektiv nebo fajn šéf. Naše centrála prošla v minulém roce kompletní přestavbou a nabízí tak nově moderní a vzdušné open space prostory, ergonomicky nastavitelné stoly, kreativní místnosti či “focus roomy” pro ničím nerušenou práci. Neustále také modernizujeme naše stávající prodejny vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, které jsou zároveň ekologické. Logistická centra a masozávod jsou vybavena těmi nejnovějšími technologiemi, které podporují efektivitu práce a tradiční řemeslo.

prostor recepce centrály Kaufland
zasedací místnosti a prostor ke schůzkám
zóna odpočinku
focus room na centrále
terasa na centrále Kaufland
Roter Hintergrund

Zdraví nás baví

Ctíme work life balance, proto se u nás každý měsíc můžeš zapojit do programu Zdraví nás baví. Jedná se o sérii nejrůznějších workshopů, běžeckých nebo posilovacích tréninků.
Můžeš využít služeb fyzioterapeuta, výživového poradce nebo běžeckého trenéra.

Roter Hintergrund

Ergonomické pracovní prostředí

Na prodejnách a v distribučních centrech redukujeme tělesnou zátěž například pomocí výšek regálů. Pracovní místa na centrále máme vybavená ergonomicky nastavitelnými židlemi a výškově nastavitelnými stoly.

Červená infografika

Prevence

Zdraví našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Každoročně ve spolupráci s lékaři nabízíme například možnost nechat si zkontrolovat znaménka dermatologem.

Červená infografika

Důvěrníci

O spokojenost našich zaměstnanců se stará mj. tým důvěrníků. Každý zaměstnanec tak má možnost v případě potřeby využít pomoc či radu vyškolených odborníků se znalostí firemní kultury i procesů.