Na praxi záleží

Mladý student v šedé mikině

Nabízíme odborným školám a učilištím prostor k praktickému vyučování učňů a místo pro jejich první pracovní zkušenost i další odborný rozvoj. Po absolvování školy jsou u nás vřele vítanými kolegy.

Praxe v masozávodě

Předpoklad

Student 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář

Podmínka

Smluvní zajištění se školou

Délka

1-3 roky nebo dle domluvy

Odměna

8 000 – 15 000 Kč měsíčně

červené pozadí

Předpoklad

Student 1. - 3. ročníku
oboru řezník-uzenář

červené pozadí

Podmínka

Smluvní zajištění se školou

červené pozadí

Délka

1 - 3 roky nebo dle domluvy

červené pozadí

Odměna

8 000 - 15 000 Kč měsíčně


Praxe v masozávodě

Zjistěte více o průběhu praxe

řezníci v masozávodě

Řemeslo má zlaté dno. Přesvědč se o tom sám. Nabízíme praxi v našem masozávodě pro studenty 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář, o které se po celou dobu starají zkušení odborníci. Stačí se přihlásit ke studiu zmíněného oboru, zavolat a zarezervovat si praxi.

V rámci odborné praxe nabízíme odměnu až 15 000 Kč měsíčně ve 3. roce studia. Pro příbuzné obory (např. Technologie zpracování masa) nabízíme odměnu odpovídající jejich počtu hodin povinné odborné praxe. V posledních dvou letech u nás úspěšně absolvovalo praktickou celoroční část svého učebního oboru 9 řezníků různých ročníků. 2 Studenti maturitního oboru Technologie masa také prošli krátkodobou praxí. Naše spolupráce se neustále rozrůstá. To nás velmi těší – na oplátku garantujeme po úspěšném ukončení studia práci v našem masozávodu. 

V novém školním roce 2020/21 bude v prostorách našeho moderního masozávodu získávat praktické zkušenosti z oboru řezník-uzenář dokonce 14 zástupců tohoto oboru.

Otázky a odpovědi

Proč na praxi do masozávodu?

Chceme podpořit řeznické řemeslo, a proto pro obor Řezník-uzenář nabízíme zajímavý motivační systém odměňování: svým výkonem, zájmem a angažovaností sám ovlivňuje výši své odměny z praktického vyučování. Prokázaným zájmem o řemeslo se tak můžeš dostat až na částku blízkou běžné brigádnické odměně, ve 3.ročníku pak na částku ještě znatelně vyšší.

Přehled odměn v rámci odborné praxe:

  • v 1. roce studia až 8.000 Kč měsíčně
  • ve 2. roce studia až 9.500 Kč měsíčně
  • ve 3. roce studia až 15.000 Kč měsíčně

Vedle finanční motivace nabízíme možnost se během praktického vyučování seznámit s reálným prostředím našeho moderního masozávodu, poznat nejmodernější zařízení a inovativní technologie, to vše pod odborným vedením našich kvalifikovaných zaměstnanců.

Jak se přihlásit?

Přihlásit žáka na praxi v našem masozávodě může jeho zákonný zástupce. V případě zájmu pište na personal@kaufland.cz nebo volejte na oddělení Vzdělávání (+420 251 051 331).

Nabízíme možnost uplatnění po ukončení praxe?

Účelem praktického vyučování oboru Řezník-uzenář je si vychovat a zajistit si odborně připravené zaměstnance, kterým nabízíme atraktivní pracovní uplatnění ihned po vyučení, do budoucna pak možnost pokračujícího odborného rozvoje a otevřenou možnost kariéry ve vysoce perspektivní oblasti zpracování masa.


Náborový film

Poznejte naši vedoucí směny Věrku

Věrka nastartovala svoji kariéru v Trainee programu, po jehož absolvování se dopracovala až na pozici Vedoucí směny na porcovně. Jak sama říká, denně jedná s lidmi nejrůznějších specializací, kontroluje kvalitu masa nebo plánuje směny.Je stále v jednom pohybu. Stejně jako ve svém soukromém životě. Ráda jezdí na kole nebo absolvuje běžecké závody.

Zjisti více o Věrce a její pozici v masozávodu.


Aktuální spolupráce

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Střední škola podnikání
a gastronomie

Jednorázová a dlouhodobá odborná praxe

Předpoklad

Učební obory související s naší obchodní činností

Podmínka

Smluvní zajištění se školou

Délka

Dle učebních osnov

Zahájení

Kdykoliv v průběhu roku

Jednorázová a dlouhodobá odborná praxe

Přihlaste se na praxi do Kauflandu

žena sedí na gauči a čte si

Je vice způsobů, jak u nás začít – například na jednorázové nebo dlouhodobé odborné praxi, kde budeš mít možnost poznat problematiku studijního oboru v reálném pracovním prostředí. Bloky teoretické výuky ve škole se po delší časový úsek pravidelně střídají s bloky praktického vyučování, které probíhá na prodejnách společnosti Kaufland. Během praktického vyučování získáš dovednosti a zkušenosti v reálném pracovním prostředí našich prodejen, ověříš si své znalosti v praxi a seznámíš se se standardy a postupy naší společnosti. Z řad společnosti Kaufland je jmenován instruktor odborného výcviku, který tě bude provázet celou praxí.

Otázky a odpovědi

Proč na praxi do Kauflandu?

Spoluprací na praktickém vyučování nabízíme učňovským školám potřebné propojení teoretické výuky a reálné praxe. Jako učeň získáš od začátku studia cenné praktické znalosti, zkušenosti, schopnosti a dovednosti, které jsou zásadní pro tvé budoucí zaměstnání.

Jak se přihlásit?

Kontaktuj zástupce školy pro praktické vyučování, informuj ho o svém zájmu. Následně je třeba, aby zástupce školy kontaktoval oddělení Vzdělávání na centrále Kauflandu.. Škola a Kaufland uzavřou po vzájemné domluvě a souhlasu konkrétného pracoviště rámcovou smlouvu k praktickému vyučování. V případě zájmu pište na personal@kaufland.cz nebo volejte na oddělení Vzdělávání (+420 251 051 331).

Nabízíme možnost uplatnění po ukončení praxe?

Praktickým vyučováním žákům usnadňujeme přechod ze školy do trvalého zaměstnání. Odborně připraveným, motivovaným učňům, kteří u nás realizují praktické vyučování v rámci svých školních povinností, nabízíme po skončení jejich studia nástup do pracovního poměru, příp.již během studia možnost brigád nebo zkráceného úvazku, dle aktuální nabídky volných pozic daného pracoviště.Čas na změnu

K vyhledávání pozic

Láká tě brigáda v Kauflandu? Objev možnosti po celé České republice.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.