Logistika

mladý muž v monterkách

Staň se součástí týmu, kde rozhoduje přesnost, pečlivost a rychlost. Pomocí dvou logistických center zásobujeme prodejny po celé České republice a zajišťujeme tak našim zákazníkům širokou nabídku čerstvého zboží. Máš chuť pracovat ve společnosti, která ocení tvoji proaktivitu a smysl pro detail? Dej nám o sobě vědět.

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, rozvinutými automatizovanými zařízeními a efektivními procesy. Základem úspěchu je ale především silný tým kolegů, který za to umí vzít. S nadsázkou říkáme, že se u nás bude líbit všem, kteří rádi skládají puzzle. Vše tu do sebe totiž perfektně zapadá. Nebojíme se fyzické práce, ale zároveň máme smysl pro přesnost. Při příjmu zboží pečlivě kontrolujeme přijaté zboží z hlediska množství a předepsané kvality. Dokumentujeme odchylky a dodávky zboží evidujeme pomocí moderních systémů. Při výdeji zboží (vyskladnění) a vystavování dodacích listů a dokladů dopravcům důkladně kontrolujeme správné sestavení dodávek zboží.

Modletice
u Prahy,
Olomouc

Přes 24 000 produktů

8 000 palet denně

Více než
140 000 m2

Logistické centrum Modletice u Prahy

Logistika 4.0 – do útrob distribučního centra

Chceš nahlédnout do našeho distribučního centra v Modleticích u Prahy? Zajímá tě, jaké byly náklady na výstavbu skladu, který pojme 73 650 skladovacích míst? Petr Vachek, Provozní ředitel distribučního centra Modletice, ti ukáže, že jsou naše logistické procesy propracovanější, než se na první pohled může zdát. Dozvíš se například, že kdyby dnešním dnem náš sklad přestal přijímat zboží od dodavatelů a stále zásoboval prodejny, byl by během 20 dnů zcela prázdný.

Benefity

Dostaneš od nás

Dovolená navíc

Ihned po nástupu do Kauflandu máš nárok na 25 dní dovolené.

Po 5 kalendářních letech trvání pracovního poměru máš nárok na 2 dny navíc, tj. celkem 27 dní v kalendářním roce.
Po 10 kalendářních letech trvání pracovního poměru získáš další 3 dny dovolené navíc, tj. celkem 30 dní v kalendářním roce.

Věrnost se jednoduše vyplatí.

Cafeterie

Cafeterie v hodnotě 3 000 Kč/rok, kterou je možné využít na cestování, sport, kulturu, zdraví, vzdělávání a zážitky. Nárok na benefit ti vznikne, pokud pracuješ u Kauflandu na HPP déle než 1 rok.

A po 5 letech u Kauflandu obdržíš další 3 000 Kč/rok.

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování ve výši 44 Kč/den ve formě příspěvku do mzdy.

Karta MultiSport

Můžeš si také zažádat o kartu MultiSport a užívat si tak sportovní a relaxační aktivity. Denně budeš moct navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Poskytujeme zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, nabízíme rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý rok obdržíš před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

V případě sňatku ti bude proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Při narození dítěte od nás obdržíš příspěvek ve výši 1 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak v případě narození dítěte můžeš těšit na tzv.  „startovní“ balíček.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

S prvňáčkem do školy

První školní den svého dítěte můžeš čerpat placené volno. Tento výjimečný den si tak budete moci vychutnat spolu.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu ti vznikne po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Firemní jubileum

Loajalitu našich zaměstnanců odměňujeme. Při 10letém jubileu získáš 50 % a při 25letém jubileu 100 % aktuální hrubé mzdy.

Více o našich benefitech najdeš ZDE


Čas na změnu

Volné pozice

Chceš být součástí #TymKaufland? Objev možnosti uplatnění.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.