Masozávod

muž v oranžové bundě

Přidej se ke kolegům, kteří ctí tradiční poctivé řemeslo v kombinaci s těmi nejmodernějšími technologiemi při zpracování masa. Buď součástí týmu v našem moderním masozávodu, kterým se pyšníme jako jediný maloobchodní řetězec v České republice. Nejpřísnější hygienické podmínky, maso od ověřených dodavatelů a mistři od fochu - to je naše denní rutina. Možná působíme na první pohled jako drsňáci, ale jsme velcí detailisti a dbáme na to, aby nepřišla žádná surovina nazmar. Starej se s námi o to, aby se naše denně čerstvě vyrobené produkty dostaly v co nejkratším čase a v optimálním množství do našich prodejen.


Praxe v masozávodě

Předpoklad

Student 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář

Podmínka

Smluvní zajištění se školou

Délka

1-3 roky nebo dle domluvy

Odměna

8 000 – 15 000 Kč měsíčně

Praxe v masozávodě

Zjistěte více o průběhu praxe

řezníci v masozávodě

Řemeslo má zlaté dno. Přesvědč se o tom sám. Nabízíme praxi v našem masozávodě pro studenty 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář, o které se po celou dobu starají zkušení odborníci. Stačí se přihlásit ke studiu zmíněného oboru, zavolat a zarezervovat si praxi.

V rámci odborné praxe nabízíme odměnu až 15 000 Kč měsíčně. Příležitosti najdou i jiné obory, např. technologie zpracování masa. Naše spolupráce se neustále rozrůstá. To nás velmi těší – na oplátku garantujeme po úspěšném ukončení studia práci v našem masozávodu.

Aktuální spolupráce

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.
Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání
Benefity

Dostaneš od nás

Dovolená navíc

Ihned po nástupu do Kauflandu máš nárok na 25 dní dovolené.

Po 5 kalendářních letech trvání pracovního poměru máš nárok na 2 dny navíc, tj. celkem 27 dní v kalendářním roce.
Po 10 kalendářních letech trvání pracovního poměru získáš další 3 dny dovolené navíc, tj. celkem 30 dní v kalendářním roce.

Věrnost se jednoduše vyplatí.

Cafeterie

Cafeterie v hodnotě 3 000 Kč/rok, kterou je možné využít na cestování, sport, kulturu, zdraví, vzdělávání a zážitky. Nárok na benefit ti vznikne, pokud pracuješ u Kauflandu na HPP déle než 1 rok.

A po 5 letech u Kauflandu obdržíš další 3 000 Kč/rok.

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování ve výši 44 Kč/den ve formě příspěvku do mzdy.

Karta MultiSport

Můžeš si také zažádat o kartu MultiSport a užívat si tak sportovní a relaxační aktivity. Denně budeš moct navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Poskytujeme zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, nabízíme rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý rok obdržíš před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

V případě sňatku ti bude proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Při narození dítěte od nás obdržíš příspěvek ve výši 1 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak v případě narození dítěte můžeš těšit na tzv.  „startovní“ balíček.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

S prvňáčkem do školy

První školní den svého dítěte můžeš čerpat placené volno. Tento výjimečný den si tak budete moci vychutnat spolu.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu ti vznikne po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Firemní jubileum

Loajalitu našich zaměstnanců odměňujeme. Při 10letém jubileu získáš 50 % a při 25letém jubileu 100 % aktuální hrubé mzdy.

Více o našich benefitech najdeš ZDE


Čas na změnu

Volná místa

Objev volná místa v našem masozávodu.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.