Masozávod

muž v oranžové bundě

Přidej se ke kolegům, kteří ctí tradiční poctivé řemeslo v kombinaci s těmi nejmodernějšími technologiemi při zpracování masa. Buď součástí týmu v našem moderním masozávodu, kterým se pyšníme jako jediný maloobchodní řetězec v České republice. Nejpřísnější hygienické podmínky, maso od ověřených dodavatelů a mistři od fochu - to je naše denní rutina. Možná působíme na první pohled jako drsňáci, ale jsme velcí detailisti a dbáme na to, aby nepřišla žádná surovina nazmar. Starej se s námi o to, aby se naše denně čerstvě vyrobené produkty dostaly v co nejkratším čase a v optimálním množství do našich prodejen.


Praxe v masozávodě

Předpoklad

Student 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář

Podmínka

Smluvní zajištění se školou

Délka

1-3 roky nebo dle domluvy

Odměna

8 000 – 15 000 Kč měsíčně

Praxe v masozávodě

Zjistěte více o průběhu praxe

Řemeslo má zlaté dno. Přesvědč se o tom sám. Nabízíme praxi v našem masozávodě pro studenty 1.-3. ročníku oboru řezník-uzenář, o které se po celou dobu starají zkušení odborníci. Stačí se přihlásit ke studiu zmíněného oboru, zavolat a zarezervovat si praxi. V rámci odborné praxe nabízíme odměnu až 11 000 Kč měsíčně ve 3. roce studia. Pro příbuzné obory (např. Technologie zpracování masa) nabízíme odměnu odpovídající jejich počtu hodin povinné odborné praxe. V posledních dvou letech u nás úspěšně absolvovalo praktickou celoroční část svého učebního oboru 13 řezníků různých ročníků. 2 studenti maturitního oboru Technologie masa také prošli krátkodobou praxí. Naše spolupráce se neustále rozrůstá. To nás velmi těší – na oplátku garantujeme po úspěšném ukončení studia práci v našem masozávodu. 

V novém školním roce 2020/21 bude v prostorách našeho moderního masozávodu získávat praktické zkušenosti z oboru Řezník-uzenář dokonce 12 zástupců tohoto oboru.

Aktuální spolupráce

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Benefity

Dostaneš od nás

1 týden dovolené navíc

Od druhého kalendářního roku trvání pracovního poměru máš nárok na jeden den dovolené navíc za každé odpracované čtvrtletí. Od třetího kalendářního roku trvání pracovního poměru pak budeš mít nárok už na 5 týdnů dovolené v kalendářním roce.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Poskytujeme zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, nabízíme rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý rok obdržíš před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

V případě sňatku ti bude proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Při narození dítěte od nás obdržíš příspěvek ve výši 1 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak v případě narození dítěte můžeš těšit na tzv.  „startovní“ balíček.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu ti vznikne po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Naše STRAVENKA

Našim zaměstnancům přispíváme 44 Kč na stravenky v hodnotě 80 Kč.  

Karta MultiSport

Můžeš si také zažádat o kartu MultiSport a užívat si tak sportovní a relaxační aktivity. Denně budeš moct navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.

Více o našich benefitech najdeš ZDE


Čas na změnu

Volná místa

Objev volná místa v našem masozávodu.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.