Prodejny

Muž nese papírovou tašku s nákupem

Jsme lídři na trhu s potravinami. Převezmi zodpovědnost a staň se součástí dynamického týmu, který mění zákazníkům jejich nákup v nevšední zážitek. Čím se odlišujeme? Férovým jednáním, stabilitou a pozitivním přístupem. Od příjmu zboží až po odbavení zákazníka na pokladně. Zákazník je středem našeho vesmíru. Proto u nás pracují lidé, kteří mají rádi kontakt s lidmi. Ať už pracujeme na informacích, u obslužných pultů, na pokladnách nebo doplňujeme zboží, vždy jsme připraveni pomoct. Dbáme na to, aby u nás zákazník našel vždy své oblíbené zboží, aby byl obsloužen rychle a aby odcházel s radostí. I to je v dnešní době možné. Pouštíš se do každého úkolu s nadšením a chceš stát za spokojeností našeho zákazníka? Na prodejny pravidelně hledáme asistenty či koordinátory prodeje, domovní techniky, vedoucí oddělení nebo třeba vedoucí prodejny. Přidej se k nám a zažij prodejnu jinak.

Naše prodejny v novém

Stavba nových a modernizace stávajících prodejen

V současné době máme v České republice přes 130 prodejen a každý rok nám přibývají další. Naše nové prodejny využívají moderní technologická řešení a jsou stavěné s ohledem na životní prostředí. U prodejen najdeš nabíjecí stanice pro elektromobily, moderní pulty s čerstvými produkty nebo například úsporné LED osvětlení. Postupně modernizujeme naše prodejny, jejichž přestavba mnohdy probíhá za plného provozu. Měníme fasády, interiéry a nahrazujeme technologie. Nově už na nových a modernizovaných prodejnách dokážeme zpětné získávat teplo rekuperačními jednotkami. Těmito a dalšími opatřeními dokážeme snížit energetickou náročnost prodejny až o 30 %.

Benefity

Dostaneš od nás

Dovolená navíc

Ihned po nástupu do Kauflandu máš nárok na 25 dní dovolené.

Po 5 kalendářních letech trvání pracovního poměru máš nárok na 2 dny navíc, tj. celkem 27 dní v kalendářním roce.
Po 10 kalendářních letech trvání pracovního poměru získáš další 3 dny dovolené navíc, tj. celkem 30 dní v kalendářním roce.

Věrnost se jednoduše vyplatí.

Cafeterie

Cafeterie v hodnotě 3 000 Kč/rok, kterou je možné využít na cestování, sport, kulturu, zdraví, vzdělávání a zážitky. Nárok na benefit ti vznikne, pokud pracuješ u Kauflandu na HPP déle než 1 rok.

A po 5 letech u Kauflandu obdržíš další 3 000 Kč/rok.

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování ve výši 44 Kč/den ve formě příspěvku do mzdy.

Karta MultiSport

Můžeš si také zažádat o kartu MultiSport a užívat si tak sportovní a relaxační aktivity. Denně budeš moct navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Poskytujeme zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, nabízíme rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý rok obdržíš před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

V případě sňatku ti bude proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Při narození dítěte od nás obdržíš příspěvek ve výši 1 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak v případě narození dítěte můžeš těšit na tzv.  „startovní“ balíček.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

S prvňáčkem do školy

První školní den svého dítěte můžeš čerpat placené volno. Tento výjimečný den si tak budete moci vychutnat spolu.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu ti vznikne po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Firemní jubileum

Loajalitu našich zaměstnanců odměňujeme. Při 10letém jubileu získáš 50 % a při 25letém jubileu 100 % aktuální hrubé mzdy.

Více o našich benefitech najdeš ZDE


Čas na změnu

Volné pozice

Chceš být součástí #TymKaufland? Objev možnosti uplatnění.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.