Centrála

žena v kostýmku se dívá z okna

Na naší centrále na pražském Vypichu je nás už téměř 600. Marketingoví specialisté, controlleři, právníci, personalisté nebo třeba nákupčí. Všichni tu denně zajišťujeme bezchybný chod naší společnosti. Jsi čerstvě po škole a hledáš směr, kterým se vydáš? Jsi specialista v oboru a chceš profesně vyrůst? Nebo jsi ostřílený manažer a hledáš nové výzvy? Objev pracovní přležitosti na centrále. Pracujeme v nových moderních kancelářích a vždy si rádi najdeme čas na kus řeči. Jsme tu jeden tým, který táhne za jeden provaz. A to je to, co nás dělá výjimečnými.


Poznej všechny naše oblasti na centrále a najdi to pravé ořechové

Nemovitosti

Kaufland, to je centrála, vlastní masozávod, dvě logistická centra a aktuálně více než 140 prodejen. A stále rosteme. Pomáhej s naší expanzí, modernizací našich prodejen a buď zodpovědný za správu našich objektů. Už se vidíš s plánogramy v ruce? Ozvi se nám a pusťme se spolu do toho.

Nákup

Zajímá tě oblast rozmanitého nákupu a máš zápal pro věc, analytické myšlení a je na tebe spoleh? Staň se součástí oddělení a denně komunikuj s dodavateli, sestavuj nabídku zboží a buď zodpovědný za tvorbu cen. Přihlas se a ukaž, co v tobě je!

Technický nákup

Jsi komunikativní a rozený vyjednavač? Pak jsi tu správně. Doplň náš tým technického nákupu a starej se o porfolio dodavatelů, kteří svými produkty a službami ulehčují práci našim kolegům. Vyjednej za Kaufland ty nejlepší podmínky.

Správa – čísla a data

Jsou čísla a data tvá parketa? Využij u nás své analytické myšlení a vášeň k číslům. Převezmi zodpovědnost za klíčové podklady pro ekonomické fungování naší společnosti. Dává ti to smysl? Ozvi se nám.

Personální oblast

Nábor, vzdělávání, smlouvy, mzdy nebo HR marketing - buď spolu s námi tím, kdo komunikuje s uchazeči a pečuje o stávající zaměstnance. Ukaž své dovednosti a staň se součástí týmu, který je pro každou společnost naprosto klíčový.

Marketing

Přidej se do týmu marketingových nadšenců a buď tím, kdo převezme zodpovědnost za komunikací směrem k našim zákazníkům. Jsi komunikativní, máš smysl pro detail a dobrou představivost? Přihlas se a uplatni svoji kreativitu!

Firemní komunikace

Ve Firemní komunikaci zastřešujeme oblasti PR, interní komunikace a společenské odpovědnosti. Na každodenní bázi odpovídáme na dotazy novinářů. Při komunikaci využíváme tiskových zpráv, PR inzerce či tiskových konferencí. Klíčová je pro nás informovanost našich zaměstnanců. Prostřednictvím moderních nástrojů je zapojujeme do dění v naší společnosti. Při naplňování našeho podnikatelského záměru klademe také velký důraz na udržitelnost a společenskou odpovědnost, které se postupně staly součástí naší firemní filozofie.

Společenská odpovědnost

Aktivně snižujeme množství plastu. Využíváme nejmodernější ekologické technologie. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou důvěryhodných neziskových organizací. Jako významná nadnárodní společnost a velký zaměstnavatel si uvědomujeme své poslání. Chceme jít ostatním příkladem. Být vždy o krok napřed. Stát v čele společensky odpovědných aktivit. Tuto povinnost vnímáme jako součást naší filozofie a její naplňování je pro nás naprostou samozřejmostí. I proto se mottem zastřešujícím všechny naše společensky odpovědné aktivity stalo heslo „Rozhodují činy“.

Informační systémy

Je IT tvoje parketa a láká tě správa nových technologií a procesů? Doplň náš tým profíků a zajišťuj plynulý chod systémů a hardwaru celé společnosti. Budeš kontaktní osobou pro své kolegy v případě technických dotazů. Plácneme si?

Benefity

Dostaneš od nás

Dovolená navíc

Ihned po nástupu do Kauflandu máš nárok na 25 dní dovolené.

Po 5 kalendářních letech trvání pracovního poměru máš nárok na 2 dny navíc, tj. celkem 27 dní v kalendářním roce.
Po 10 kalendářních letech trvání pracovního poměru získáš další 3 dny dovolené navíc, tj. celkem 30 dní v kalendářním roce.

Věrnost se jednoduše vyplatí.

Cafeterie

Cafeterie v hodnotě 3 000 Kč/rok, kterou je možné využít na cestování, sport, kulturu, zdraví, vzdělávání a zážitky. Nárok na benefit ti vznikne, pokud pracuješ u Kauflandu na HPP déle než 1 rok.

A po 5 letech u Kauflandu obdržíš další 3 000 Kč/rok.

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování ve výši 44 Kč/den ve formě příspěvku do mzdy.

Karta MultiSport

Můžeš si také zažádat o kartu MultiSport a užívat si tak sportovní a relaxační aktivity. Denně budeš moct navštívit jedno z téměř 700 sportovních a relaxačních zařízení v celé České republice zaměřených na wellness, posilování, plavání, tenis, squash, jógu, tanec, cvičení s dětmi a jiné.

Systém profesního a manažerského vzdělávání

Poskytujeme zaměstnancům širokou nabídku vzdělávacích aktivit: odborná školení, tréninky zaměřené na soft skills, osobní rozvoj či manažerské dovednosti, počítačové kurzy nebo jazyková výuka. Zaměstnancům oblasti Provoz, kteří byli povýšeni nebo nově přijati do vedoucí pozice, nabízíme rozvojové programy.

Vzdělávání zajišťují kvalitní a zkušení lektoři renomovaných vzdělávacích institucí, případně interní lektoři z řad odborníků a manažerů společnosti Kaufland. Vzdělávání probíhá také formou e-learningu.

Vánoční balíček

Každý rok obdržíš před Vánoci od svého nadřízeného jako pozornost vánoční balíček.

Příspěvek na svatební kytici

V případě sňatku ti bude proplacena částka za svatební kytici do výše 1 000 Kč.

Příspěvek k narození dítěte

Při narození dítěte od nás obdržíš příspěvek ve výši 1 000 Kč.

Baby balíček

V letošním roce dostane nově každé novorozeně našich zaměstnanců malý dárek. Kromě příspěvku 1 000 Kč k narození dítěte pro rodiče, se tak v případě narození dítěte můžeš těšit na tzv.  „startovní“ balíček.

Balíčky obsahují dětské kosmetické produkty značky Bevola.

S prvňáčkem do školy

První školní den svého dítěte můžeš čerpat placené volno. Tento výjimečný den si tak budete moci vychutnat spolu.

Sabbatical

Pro možnost dlouhodobého odpočinku od pracovních povinností či profesního a osobního růstu poskytujeme možnost čerpání dlouhodobého neplaceného volna v délce 1 až 3 měsíce. Nárok na čerpání Sabbaticalu ti vznikne po odpracování min. 5 let v Kauflandu.

Firemní jubileum

Loajalitu našich zaměstnanců odměňujeme. Při 10letém jubileu získáš 50 % a při 25letém jubileu 100 % aktuální hrubé mzdy.

Více o našich benefitech najdeš ZDE


Čas na změnu

Volné pozice

Chceš být součástí #TymKaufland? Objev možnosti uplatnění.

Do portálu pro uchazeče

Přihlas se nyní a sleduj stav tvojí žádosti.